Bestyrelsen

Byrådsrepræsentant Karina Steensgaard - Næstformand
Telefonnummer:
E-mailadresse:
Træffes bedst efter aftale.

Forældrerepræsentant Mette Brask Christensen
Telefonnummer: 8637 6687
Mobilnummer: 2893 0321
E-mailadresse: mette@floden.dk
Træffes bedst efter aftale.

Forældrerepræsentant Annika Illum
Mobilnummer: 3051 4820
E-mailadresse: annika.illum2@gmail.com
Træffes bedst efter aftale.

Forældrerepræsentant Jette Bødker
Mobilnummer: 5156 2136
E-mailadresse: Jette.Boedker@randers.dk
Træffes bedst efter aftale.

Organisationsrepræsenatnt Ann Taul Andersen
Telefonnummer:
E-mailadresse:
Træffes bedst efter aftale.

Organisationsrepræsentant Jan Guldmann
Telefonnummer: 8643 8565
Mobilnummer: 3067 6340
E-mailadresse: jan.guldmann@3f.dk
Træffes bedst efter aftale.

Medarbejderrepræsentant Fritidsundervisningen Lisbeth Nielsen
Mobilnummer: 20126881
E-mailadresse: lisbeth@lisbethn.dk
Træffes bedst efter aftale.

Medarbejderrepræsentant Heltidsundervisningen Claus Røjkjær
Telefonnummer: 2499 9040
E-mailadresse: rene.berg.andersen@randers.dk
Træffes bedst efter aftale.

Medarbejderrepræsentant Fritidsmiljøerne Rene Berg Andersen
Telefonnummer: 2371 4712
E-mailadresse: boye.hans@gmail.com
Træffes bedst efter aftale.

Elevrepræsentant Emil Svenson - Formand
Telefonnummer: 2117 8603
E-mailadresse: emil.svensson@live.dk
Træffes bedst efter aftale.

Elevrepræsentant Frederik Glerup Andersen
Telefonnummer: 5243 0427
E-mailadresse: frederik1997@live.dk
Træffes bedst efter aftale.

Sekretær og ungdomsskoleleder Steffen Reng Andersen

E-mailadresse: steffen.andersen@randers.dk
Træffes bedst efter aftale.