Bestyrelsen

Forældrerepræsentant Jette Bødker - Formand
Mobilnummer: 2138 9861
E-mailadresse: jetb@syddjurs.dk
Træffes bedst efter aftale.

Forældrerepræsentant Pia Aalestrup
Mobilnummer: 2921 7663
E-mailadresse: piaaalestrup@yahoo.dk
Træffes bedst efter aftale.

Forældrerepræsentant Heidi Bengzon
Mobilnummer: 2225 3968
E-mailadresse: pbengzon@gmail.com
Træffes bedst efter aftale.

Organisationsrepræsenatnt Ann Taul Andersen
Telefonnummer:
E-mailadresse: anntaulandersen@gmail.com
Træffes bedst efter aftale.

Organisationsrepræsentant Jan Guldmann
Telefonnummer: 8643 8565
Mobilnummer: 3067 6340
E-mailadresse: jan.guldmann@3f.dk
Træffes bedst efter aftale.

Medarbejderrepræsentant Fritidsundervisningen Lisbeth Nielsen
Mobilnummer: 2012 6881
E-mailadresse: lisbeth@lisbethn.dk
Træffes bedst efter aftale.

Medarbejderrepræsentant Heltidsundervisningen Nikolaj Høegh Skjøde
Telefonnummer: 2944 9110
E-mailadresse: Nikolaj.Hogh.Skjode.Andersen@randers.dk
Træffes bedst efter aftale.

Medarbejderrepræsentant Fritidsmiljøerne Rene Berg Andersen
Telefonnummer: 2371 4712
E-mailadresse: rene.berg.andersen@randers.dk
Træffes bedst efter aftale.

Elevrepræsentant Cecilie Juhl Løkkegaard
Telefonnummer:
E-mailadresse: cecilie.juhl@live.dk
Træffes bedst efter aftale.

Elevrepræsentant Camilla Jensen
Telefonnummer:
E-mailadresse: kak.cmj@gmail.com
Træffes bedst efter aftale.

Sekretær og ungdomsskoleleder Steffen Reng Andersen

E-mailadresse: steffen.andersen@randers.dk
Træffes bedst efter aftale.